opowiadania milosne

Wielki Szu (1982) [DVDRip] [PL]

AVI AC3 HQ


http://i44.tinypic.com/15wi0br.jpg


http://www.forum.dw24.info/images/obsada.png

Jan Nowicki: "Wielki Szu"
Andrzej Pieczyński: taksówkarz Jurek
Dorota Pomykała: prostytutka Jola
Leon Niemczyk: Stefan Mikun
Karol Strasburger: karciarz Denel
Grażyna Szapołowska: żona "Wielkiego Szu"
Bożena Baranowska: żona Jurka
Grażyna Trela: Dorota, żona Jarka
Jerzy Bończak: "Lipo"
Jan Frycz: Jarek
i inni.
http://www.forum.dw24.info/images/opis.png

Wielki Szu, jeden z największych polskich szulerów, po kilkuletnim pobycie w więzieniu postanawia zrobić jeszcze jeden "numer". Żona nie chce go przyjąć do domu, więc wyjeżdża kupić dom w niewielkim Lutyniu. W małym miasteczku nawiązuje znajomość z zamożnym prywaciarzem rozmiłowanym w hazardzie. Kiedy go doszczętnie ograbia, postanawia zniknąć. Uciekając z miasteczka poznaje młodego taksówkarza, Jurka, zaślepionego żądzą łatwego wzbogacenia się. Starzejący się mistrz u schyłku kariery zawodowej godzi się wprowadzić prowincjonalnego młokosa do stolicy, w wielki świat szulerów, nauczyć go swoich karcianych sztuczek.

http://www.forum.dw24.info/images/download.png
Aby zobaczyć linki musisz kliknąć ikonę piwa znajdująca się pod spodem, obok opcji odpowiedz cytuj.

" />Dzięki!
A skoro już zacząłem taki temat, to może znajdzie się więcej osób, które znają ciekawe sztuczki karciane. Ale prosiłbym, żeby to nie była taka zupełna podstawa, nie takie z internetu łatwe, bo takich to sobie mogę sam poszukać. Ale może jakieś mało znane...
Pozdrawiam!!!

Najpierw radziłbym ci zacząć od prostych tricków. Na eMagii po lewej masz zakładkę "Darmowe tricki". Moze nie są super extra ale ja z dwóch z nich korzystam i mam pożądane efekty A jak chcesz jakieÂś książki ze sztuczkami dla początkujących zajrzyj na kdc.pl ja stamtąd zamówiłem książkę Łatwe Sztuczki Karciane, w sam raz na początek. I miałem swoją pierwszą talię kart Gratis Od tego zaczynałem. I teraz już jestem na poziomie Średnio-Zaawansowany. Skorzystaj z moich rad a zobaczysz na pewno kiedyÂś jeszcze, ekhm, zasłyniesz

Witam całą społeczność forummagic. Mam na imię Mateusz, mam 16 lat, mieszkam w okolicach Zielonej Góra (woj.Lubuskie). Iluzją karcianą zainteresowałem się już dawno temu hmm jak miałem około 12 lat. Zakupiłem książkę "Łatwe sztuczki magiczne" by Bob Longe i stamtąd zacząłem nauke moich trików. Niestety po około 2 miechach zaniechałem nauke sztuczek i zająłem się bardziej sportem i szkołą. Niedawno powróciłem do wykonywania sztuczek, trafiłem na forum xcm a stamtąd do Was. I postanowiłem zostać na dłużej :) Głównym moim rekwizytem są popularne "rowerkach". Posiadam yellow gaff deck, w drodze ida szadowy, standard red rider back i tally ho viper... No mam nadzieję, że miło mnie przyjmiecie i w miarę możliwości postaram się brać czynny udział w życiu forum.

Mam pytanie co do sztuczki perfect na ixi: http://x-iluzja.pl/perfect-p-392.html

Na filmiku jest napisane "Zero trudnych ruchów!". Czy żeby to wykonać trzeba użyć double lifta? Czy do wykonania triku nie potrzeba w ogóle manipulacji karcianych, tylko rekwizyt?

Po prostu pytam, bo wygląda na dl, a ktoś mógł go uznać za "łatwy ruch". Po prostu napiszcie czy tak, czy nie.

witam ja dorzucę parę nie chce mi się szukać wszystkich .

Łatwe triki KARCIANE - Bob Longe
Księga sztuczek karcianych trików i żartów -Geoff Tibballs
Księga tysiąca triów - Nikolaus Lenz
Najlepsze sztuczki z monetami - Bob Longe
I Ja to potrafię - Mieczysław Rościszewski rok . 1936
Sztuki Magiczne Moje Iluzje - Aleksander Małyk
Sztukmistrz Twardowski I Polonijni Iluzjoniści - Marek Zdrojewski
Magiczne Sztuczki Niezwykle iluzje Zdumiewające łamigłówki Oszałamiające popisy - Nicholas Einhorn
Czarodziejskie Bajki - Mecwaldowski "Caroni ''
seria dwóch książek ; Na deszczowe dni ''Magiczne triki- Venessa Bailey
Na deszczowe dni Karciane Triki - Vanessa Bailey
Magia nie jedno ma imię -Stefan Poźniak
Sztuka iluzji -czego nauczył mnie magik- Zbigniew Wyrozumski
Niezwykłe triki -Aleksander Kasprzyk

Mam je wszystkie te co napisałem i co wy podaliście nie licząc rękopisów po Polsku i książek zagranicznych , broszur materiałów instruktażowych itp.

Oczywiście nie są to wszystkie polskie ale przetłumaczone tak jak w liście powyżej .

"Łatwe triki KARCIANE - Bob Longe
Księga sztuczek karcianych trików i żartów -Geoff Tibballs"

Szczerze to mam tylko te dwie z zamierchłych czasów ( pierwsza nazywa się "Łatwe sztuczki karciane", ale podejrzewam, że to to samo tylko jakieś inne wydanie) i powiem, że większość tricków w nich wymienionych stoi na żenującym poziomie. Aż sobie przejrzałem teraz, nie chciało mi się dokładnie czytać, ale w tej pierwszej znalazłem jeden prosty trick, który do czegoś się nadaje, a w tej drugiej to jest taki plus, że autor ma trochę poczucia humoru i żarty jakie tam są podane to kilka jest kozackich, natomiast sztuczki też w większości syf.

Wiadomo, że jak się czyta to nie to samo co zobaczyć trick na żywo, więc może przez to trochę niesprawiedliwie ich oceniam, ale to co oni tam wypisują typu: "przyklej kawałek włosa do koszulki asa kier i powiedz znajomym, że zawsze w talii znajdziesz asa kier" no to proszę Was, co to w ogóle jest.