opowiadania milosne

ja wczoraj na lekcjach przeczytałam sobie jeden tom serii Pierwsza Miłość autorstwa Marty Fox...a moja kolezanka inny tom...szczerze stwierdzamy, że opowiadania mają cos w sobie, ale sa straaasznie nudne...
czywiscie, że jak zaczelam czytać, to wypadało skończyć, ale nic do mnie nie trafiło...takie opowiadanka o zakochanych...
no dobra, jakas głebia była, ale to, że kiedy w zwiąku nie ma spontaniczności i wszystko opiera sie na przywiązaniu i przyzwyczajeniu - nie bedzie idealnie, chyba wie każdy?
hem...a ja dzisiaj mam sprawdzian z Latarnika... :| eee...przeciez to jest głupie jak nie wiem...proponuję kasację :P

1&2. matematyka - dostałam dzisiaj 3 piątki, mwahah!
3. polski - Latarnik i praca w grupach. nasza "grupa" (ja, monika, baśka i zuzia, czyli w skrócie JA) miała (-m) napisać pamiętnik Skawińskiego.
4. wf - piłka ręczna, dostałam 3. kocham wf!!!
5. historia - eee...
6&7. angielski - pani coś gadała, ja zrobiłam wszystko, co jak potem okazało się, pani postanowiła zrobić na lekcji, zanim pani skończyła gadać o zaimkach itede. no bo, jak mówiła, 'to takieee trudne'.
8. chemia - sprawdzian z 6 metod powstawania soli, miałam 100%, mwahah.

Kelly u mnie też tak niestety jest. Ale jak zaczniemy im coś mówić, ze nie wyrabiamy bo mamy inne przedmioty, to twierdzą że i tak mało nam daja
Ale oczywiście nie wszyscy.
Mam fajną babe od polskiego ma coś koło 25 lat i jest spoko . Ostatnio mieliśmy sprawdzian z latarnika ktorego WOGÓLE nie przeczytałam, tylko na 5min. przerwie z zeszytu jedną lekcje przeczytałam i dostałam 5 . Sprawdziła mi jak reszta pisała i oddała mi a ja do niej:
- Proszę Pani, musze sie pani do czegoś przyznać...
- Ściągałaś?
- Nie, ja nie ściągam. Ale nie przeczytałam lektury...
Wzięła mi sprawdzian i napisała minusa przed 5 xD

A nasz historyk jest świetny xD U nas w klasie jest taki debil, co go nikt nie lubi kujon i kabel. Pewnego razu taka jedna Karolina kłuciła sie z nim na historii i wkońcu nie wytrzymała i mówi:
- Zieliński ty debilu głupi! Idiota!
Facet popatrzył na Karoline najpierw z wielkimi oczami a zaraz z wielkim bananem:
- Dobrze Karolina! Plusik!
I wpisał jej plusa xD.... No spoko. A jest jeszcze taki W-Fista u nas taki głupi. Kiedyś miałyśmy z nim zastępstwo i graliśmy w siatke na sali. On stał jakieś 10m od nas i coś tam źle zaseńdziował. Karolina wstała i sie drze do niego:
- Ty grubasie idz se oczy umyj!
I coś tam jeszcze, a on sie tylko na nią popatrzył i usmiechnął głupo xD

Matematyka - jakieś zadania o prędkości
Angielski - pani oddała sprawdziany, i śpiewaliśmy kolędy
Wf - graliśmy w dwa ognie <aaa>
Fizyka - pani gadała o lotach kosmicznych <zzz>
Polski - dalej omawialiśmy "Latarnika"
Polski - j.w
Geografia - pani nam film puściła, o człowieku <rolleyes>

Iblis, jeśli chodzi o szkołę, to chodzę do gimnazjum. A gdzie to i tak pewnie byście nie wiedziały, bo to takie małe miasteczko, z którego ja się śmieję, że wygląda jak wieś. Wiecie, niektóre drogi są z piachu. A sklepy z ubraniami są 2, z czego w jednym są ubrania babcine, a w drugim jakieś takie... słitaśne.

Yhhh, nienawidzę sprawdzianów. Ja z fizyki jutro mam - niby taki prosty, ale ja nawet jednostek zamieniać nie umiem xd. A z angielskiego dostałam dziś 2 ze sprawdzianu. W jednym zadaniu na 23 punkty miałam aż 0 . I chyba sobie znajdę jakieś zajęcia dodatkowe z angielskiego, bo nic nie umiem u tego faceta...
A na francuskim spradzian był beznadziejny - były słówka, o których nie było mowy na lekcjach, więc nie wiedziałam, o czym piszę. Tak w ogóle to ta nauczycielka, dopiero co po studiach, nie umie nad nami zapanować i próbuje nas karać kartkówkami. A ja nic nie zrobiłam i mnie wzięła za karę do tablicy - a że dobrze zrobiłam, to chyba mi postawiła dobrą ocenę... Albo żadnej, bo może ona tylko złe by wstawiała :/. Jakoś nikt za nią nie przepada.
My nie mamy dyktand . Chociaż ja bym w sumie je chciała, bo można łatwo 5 złapać. Mamy dziwne kartkówki. Z 'Latarnika' w jednym pytaniu trzeba było napisać, ile schodów wiodło na latarnię... Naprawdę nie wiem skąd wiedziałam, co wpisać xd.

W tym temacie piszemy wszystko, co zwiazane jest z zaplanowanymi kartkowkami itp... Jezeli ktos czegos nie rozumie, postaramy sie indywidualnie to wytlumaczyc^^ ;] ;]A wiec jutro, 5 stycznia jest:

Sprawdzian z matmy
Sprawdzian ze sztuki ;/
Prawdopodobnie moze byc cos z Latarnika- bylo zapowiadane;/ wiec...


milej nauki