opowiadania milosne

Coś ty nie ma szans. Ja myślałem że hakerstwo jest rozwinięte,w filmach mówią o włamywaniu sie na konta bankowe przez internet i przelewaniu pieniędzy,a tu g... prawda,nawet nie można poczty wp.pl oszukać aby widziała moj IP jako inny. Te smieszne programy typu Steganos Internet Anonym Pro 7 wcale nie działają. Nie da sie po prostu i tyle. Może za 20 lat,może za 10,na dzień dzisiejszy dzisiejsi hakerzy mogą jedynie stworzyć program do łamania haseł gg z tym że i tak musi on być na komputerze w którym jest gg:) Strasznie cienkie to hakerstwo.

jeszcze raz ja.........
wiecie co.... znalazlam jakis program w necie . nazywa sie brutus - do lamania hasel mail , ale cos mi sie nie chce sciagnac.... :( mam jeszcze jedna metode..... moze podac sie za admina wp.pl, zalozyc sobie konto np. administrator_wirtualnejpolski@wp.pl i napisac cos w stylu , potrzeba jeszcze raz podania danych osobowych , zainteresowan, loginu, hasla, adresu, w celu potwierdzenia danych ...... cos takiego ze wp potrzebuje skasowac nieaktywne konta ..... :P moze wtedy oni sami nam przysla haslo.... :D :D :D

i wtedy wejdziemy do ich poczty i zobaczymy jak kituja ludzi..... a moze wogule nie odbieraja wiadomosci......... wtedy wszystko moze sie okazac...... a jak ktos moze wz was sprubuje sciagnac ten program brutus..... to podam linka do opisu...
pozdrawiam
piszcie co o tym wszystkim sadzicie.

z innego forum:

jak ktos posiada konto MB na adres z poczty wp niech natychmiast zmeinia, grasuje zlodziej, juz kilka moich znajomych okradl wtym mnie
koles, ma kilkanascie a moze nawet kilkadziesiat kont poczty wp, niewiem jak on to robi ale ma jakis program do lamania hasel na wp, przelewa z jednego konta do drugiego kase, na moim koncie zrobil 3 tranzakcije, kazdy zarejestrowany na inna osobe, znam Imie i nazwisko ale pewnie to nie jest on bo ukradl nie tylko mnie konto ale tez i innym


juz 6 znajomych w przeciagu kilku godz, pisalo mi ze rowniez i im sie wlamano do konta,ciekawe ilu jeszcze:( jak najszybciej zmiencie email jesli macie z wp,

posty z dzis

ten czlowiek musi zostac pozbawiony prawa do wykonywania zawodu...

Tekst protestu (wystarczy wpisać adres jednostki, do której wysyłacie i swój podpis) - w załącznikach przesyłacie zdjęcia Trevora - niech zobaczą jaką "opiekę" mają zwierzęta, które mu oddawali i za które mu płacili.


Nazwa i adres jednostki
......................... ...


W Wołominie, przy ul. Sikorskiego 97, znajduje się "schronisko" weterynarza, Marka Klamczyńskiego, do którego trafiają m.in. bezdomne psy z terenu Państwa gminy.

W dniu 23.09.2008 roku, decyzją Powiatowego Lekarza Weterynarii, schronisko zostało zamknięte. Mimo powyższej decyzji, Marek Klamczyński wciąż odbiera zwierzęta z gmin. Niestety, zwierzęta trafiające pod jego "opiekę" giną w niewyjaśnionych okolicznościach lub są drastycznie okaleczane.

Jednym z drastycznych przykładów okrucieństwa tego, niestety, lekarza weterynarii, jest bernardyn Trevor, odebrany z lecznicy na Sikorskiego przez miłośników zwierząt w dniu 15.09.2009 r.

W chwili obecnej pies jest pod opieką prawdziwych lekarzy, którzy próbują uratować mu życie po okrutnym i niefachowym zabiegu kastracji, wykonanym przez „doktora” Klamczyńskiego. Zabieg wykonano bez znieczulenia, kastrując psa jak knura, kiedy leżał związany. Po zabiegu zwierzę wrzucone zostało do brudnego boksu nawet bez opatrunku. Wszechobecny brud spowodował zakażenie, a na ropiejących ranach zalęgły się muchy, które powoli zjadały psa żywcem.

Każdy rozsądny człowiek, który widział Trevora, zada sobie pytanie o granice ludzkiego okrucieństwa – lekarz w ramach oszczędności przeprowadza zabiegi operacyjne bez znieczulenia. Niektórym zaś przyjdzie pewnie do głowy hasło „eksperyment medyczny”.

Nie jesteśmy niestety w stanie stwierdzić na jakie cierpienia narażone zostało co najmniej 1000 psów, które zniknęły po odebraniu ich z gmin przez Marka Klamczyńskiego
W sprawozdaniu Biura Ochrony Zwierząt Fundacji dla Zwierząt ARGOS czytamy, iż w okresie 4 lat (2005-200 Marek Klamczyński, współdziałając z sobie podobnymi prawdopodobnie dokonał eksterminacji ponad 3000 psów, za co gminy, być może nieświadomie wypłaciły ok. 1.600.000 zł.

Jako gmina zobowiązani jesteście Państwo do przestrzegania ustawy o ochronie zwierząt, musicie podjąć właściwe uchwały, które mają zabezpieczyć byt bezdomnym zwierzętom. Od Państwa więc zależy, w czyje ręce trafią zwierzęta i w jakich warunkach będą przebywały.

Brak weryfikacji podmiotów, z którymi podpisujecie umowę skutkuje łamaniem prawa i pozwala chciwym przedsiębiorcom dorabiać się milionów na bezbronnych zwierzętach, które są okaleczane bądź bezlitośnie mordowane.

Biorąc powyższe pod uwagę, żądam natychmiastowego zerwania wszelkich umów z Markiem Klamczyńskim i zgodne z prawem zajęcie się problemem bezdomnych zwierząt na Waszym terenie. Nie spełnienie tego postulatu stawia Was w jednym rzędzie z okrutnym lekarzem, a co ważniejsze, nie monitorując losu zwierząt odłowionych w Waszej gminie również łamiecie Państwo prawo.

Wiele osób prywatnych i organizacji podjęło właśnie wspólną akcję, której celem jest ukaranie Marka Klamczyńskiego i pozbawienie go możliwości odławiania zwierząt bezdomnych.

Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych „EMIR” podjęła stosowne kroki prawne.

Nasza determinacja jest ogromna – prosimy Państwa o stanięcie po właściwej stronie. Jest to również w Waszym interesie - wydatkowanie publicznych pieniędzy w taki sposób budzi wiele zastrzeżeń.


Z poważaniem
……………
imię i nazwisko
----------------------------------------

Adresy mailowe, gdzie można słać protest:


urzad@belskduzy.pl
ceglow@pro.onet.pl
wojt@chynow.pl
urzad@dabrowka.net.pl
debewielkie@wp.pl
urzad@gminadobre.pl
starostwo@garwolin-starostwo.pl
urzad@garwolin-gmina.pl
umig@gorakalwaria.pl
grabow@grabow.pl
gmina@grebkow.pl
halinow@halinow.pl

jadow@o2.pl
sekretariat@jakubow.pl
jasieniec@ e-bip.pl
umjozefow@poczta.onet.pl
umkaluszyn@kaluszyn.pl
urzad@klembow.pl
urzad@kobylka.net
uglatowicz@interia.pl
sekretariat@gminalochow.p l
urzad.miasta@marki.pl
agorczyca0@poczta.onet.pl
minsk@minskmazowiecki.pl
mokobody@gminy.pl
ug@parysow.pl
ugposwietne@onet.pl
ugprzesmyki@e-bip.pl
umig@radzymin.pl
gminarepki@list.pl
info@um.siedlce.pl
ugsiennica@poczta.fm
gminaskorzec@wp.pl
gminasj@gminasj.pl
wojt@stanislawow.ug.gov.p l
ugstromiec@ poczta.onet.pl
urzad@sulejowek.pl
burmistrz@tluszcz.pl
um@warka.org.pl
ugwilga@interia.pl
ug_wodynie@pro.onet.pl
um@zabki.pl
info@um.lukow.pl
um@elk.com.pl

(powyższe adresy podane są w kolejności gmin wg raportu Fundacji ARGOS
Klamczyński, Golański, Biedrzycka

WOŁOMIN


Adres e-mail UM: um@um.wolomin.pl

Jerzy Mikulski Burmistrz Wołomina e-mail: j.mikulski@um.wolomin.pl
Krzysztof Antczak Zastępca Burmistrza e-mail: k.antczak@um.wolomin.pl
Radosław Wasilewski Zastępca Burmistrza e-mail: r.wasilewski@um.wolomin.p l
Marzena Roszkowska Sekretarz Gminy e-mail: marzena.roszkowska@um.wol omin.pl
Anita Grabowska Skarbnik Gminy e-mail: a.grabowska@um.wolomin.pl
Marta Krakowska Biuro Informacji i Promocji promocja@um.wolomin.pl
Wice przewiodniczacy Rady ryszard.madziar@wp.pl
biurorady@um.wolomin.pl
igorsulich@gmail.com

Inne miejsca:

Biuro Poselskie Joanny Muchy
ul. Chopina 19 m. 4A
20-006 Lublin
woj. lubelskie tel. (81) 532-12-72
fax (81) 532-12-72
biuro@joannamucha.pl

Krajowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej
Tomasz Grupiński e-mail: rzecznik@vetpol.org.pl

Pełnomocnik ds zwierząt Karina Schwerzler
Na stronie Kancelarii nie znalazlam namiarów, więc może trzeba na Kancelarię;
Prezydent RP Lech Kaczyński / Kontakt
Jest tez jej strona: Karina Schwerzler


MEDIA:
Gazety wołomińskie
fakty@fakty.wwl.pl
redakcja@zyciepw.pl
wiesci@wiesci.com.pl

Link podany przez Kasię nie może pozostać bez odzewu. Ten potwór wołomiński powinien mieć zabrane prawo wykonywania zawodu. Niech go spotka taki sam los, jaki zgotował tylko temu jednemu bernardynowi (szkoda, że nie można potwora wykastrować bez znieczulenia tyle samo razy ile on tego dokonał na związanych, bezbronnych psach. A potem rzucić do brudnego boksu niech zdycha zjadany przez larwy much)

Tekst protestu (wystarczy wpisać adres jednostki, do której wysyłacie i swój podpis)

Nazwa i adres jednostki
............................


W Wołominie, przy ul. Sikorskiego 97, znajduje się "schronisko" weterynarza, Marka Klamczyńskiego, do którego trafiają m.in. bezdomne psy z terenu Państwa gminy.W dniu 23.09.2008 roku, decyzją Powiatowego Lekarza Weterynarii, schronisko zostało zamknięte. Mimo powyższej decyzji, Marek Klamczyński wciąż odbiera zwierzęta z gmin. Niestety, zwierzęta trafiające pod jego "opiekę" giną w niewyjaśnionych okolicznościach lub są drastycznie okaleczane.Jednym z drastycznych przykładów okrucieństwa tego, niestety, lekarza weterynarii, jest bernardyn Trevor, odebrany z lecznicy na Sikorskiego przez miłośników zwierząt w dniu 15.09.2009 r.

W chwili obecnej pies jest pod opieką prawdziwych lekarzy, którzy próbują uratować mu życie po okrutnym i niefachowym zabiegu kastracji, wykonanym przez „doktora” Klamczyńskiego. Zabieg wykonano bez znieczulenia, kastrując psa jak knura, kiedy leżał związany. Po zabiegu zwierzę wrzucone zostało do brudnego boksu nawet bez opatrunku. Wszechobecny brud spowodował zakażenie, a na ropiejących ranach zalęgły się muchy, które powoli zjadały psa żywcem.

Każdy rozsądny człowiek, który widział Trevora, zada sobie pytanie o granice ludzkiego okrucieństwa – lekarz w ramach oszczędności przeprowadza zabiegi operacyjne bez znieczulenia. Niektórym zaś przyjdzie pewnie do głowy hasło „eksperyment medyczny”.Nie jesteśmy niestety w stanie stwierdzić na jakie cierpienia narażone zostało co najmniej 1000 psów, które zniknęły po odebraniu ich z gmin przez Marka Klamczyńskiego
W sprawozdaniu Biura Ochrony Zwierząt Fundacji dla Zwierząt ARGOS czytamy, iż w okresie 4 lat (2005-200 Marek Klamczyński, współdziałając z Ewą Biedrzycką i Arkadiuszem Golańskim prawdopodobnie dokonał eksterminacji ponad 3000 psów, za co gminy, być może nieświadomie wypłaciły ok. 1.600.000 zł.Jako gmina zobowiązani jesteście Państwo do przestrzegania ustawy o ochronie zwierząt, musicie podjąć właściwe uchwały, które mają zabezpieczyć byt bezdomnym zwierzętom. Od Państwa więc zależy, w czyje ręce trafią zwierzęta i w jakich warunkach będą przebywały.

Brak weryfikacji podmiotów, z którymi podpisujecie umowę skutkuje łamaniem prawa i pozwala chciwym przedsiębiorcom dorabiać się milionów na bezbronnych zwierzętach, które są okaleczane bądź bezlitośnie mordowane.Biorąc powyższe pod uwagę, żądam natychmiastowego zerwania wszelkich umów z Markiem Klamczyńskim i zgodne z prawem zajęcie się problemem bezdomnych zwierząt na Waszym terenie. Nie spełnienie tego postulatu stawia Was w jednym rzędzie z okrutnym lekarzem, a co ważniejsze, nie monitorując losu zwierząt odłowionych w Waszej gminie również łamiecie Państwo prawo.Wiele osób prywatnych i organizacji podjęło właśnie wspólną akcję, której celem jest ukaranie Marka Klamczyńskiego i pozbawienie go możliwości odławiania zwierząt bezdomnych.

Nasza determinacja jest ogromna – prosimy Państwa o stanięcie po właściwej stronie. Jest to również w Waszym interesie - wydatkowanie publicznych pieniędzy w taki sposób budzi wiele zastrzeżeń.
Z poważaniem
……………

tu link do drastycznych zdjęć
http://www.dogomania.pl/f...ormacje-146670/

Adresy mailowe, gdzie można słać protest:
urzad@belskduzy.pl
ceglow@pro.onet.pl
wojt@chynow.pl
urzad@dabrowka.net.pl
debewielkie@wp.pl
urzad@gminadobre.pl
starostwo@garwolin-starostwo.pl
urzad@garwolin-gmina.pl
umig@gorakalwaria.pl
grabow@grabow.pl
gmina@grebkow.pl
halinow@halinow.pl
jadow@o2.pl
sekretariat@jakubow.pl
jasieniec@ e-bip.pl
umjozefow@poczta.onet.pl
umkaluszyn@kaluszyn.pl
urzad@klembow.pl
urzad@kobylka.net
uglatowicz@interia.pl
sekretariat@gminalochow.pl
urzad.miasta@marki.pl
agorczyca0@poczta.onet.pl
minsk@minskmazowiecki.pl
mokobody@gminy.pl
ug@parysow.pl
ugposwietne@onet.pl
ugprzesmyki@e-bip.pl
umig@radzymin.pl
gminarepki@list.pl
info@um.siedlce.pl
ugsiennica@poczta.fm
gminaskorzec@wp.pl
gminasj@gminasj.pl
wojt@stanislawow.ug.gov.pl
ugstromiec@ poczta.onet.pl
urzad@sulejowek.pl
burmistrz@tluszcz.pl
um@warka.org.pl
ugwilga@interia.pl
ug_wodynie@pro.onet.pl
um@zabki.pl
info@um.lukow.pl
um@elk.com.pl

(powyższe adresy podane są w kolejności gmin wg raportu Fundacji ARGOS
http://www.boz.org.pl/mz/kgb/index.htm

Adresy do Wołomina podane są w poście 8


Adres e-mail UM: um@um.wolomin.pl

Jerzy Mikulski
Burmistrz Wołomina
tel. sekretariat: (22) 763 30 65, e-mail: j.mikulski@um.wolomin.pl


Krzysztof Antczak
Zastępca Burmistrza
tel. sekretariat: (22) 763 30 60, e-mail: k.antczak@um.wolomin.pl

Radosław Wasilewski
Zastępca Burmistrza
tel. sekretariat: (22) 763 30 60, e-mail: r.wasilewski@um.wolomin.pl

Marzena Roszkowska
Sekretarz Gminy
tel. sekretariat: (22) 763 30 65, e-mail: marzena.roszkowska@um.wolomin.pl


Anita Grabowska
Skarbnik Gminy
tel. (22) 763 30 35, e-mail: a.grabowska@um.wolomin.pl

arta Krakowska
Biuro Informacji i Promocji
tel. (22) 763 30 76, promocja@um.wolomin.pl

Wice przewiodniczacy Rady ryszard.madziar@wp.pl

biurorady@um.wolomin.pl


_________________