opowiadania milosne

Jak się ma faksmodem na linie telefoniczną kablową instaluje się oprogramowanie i drukuje z dowolnego edytory tekstu tekst na drukarkę faksową. Pjawia się on wprogramie faksowym jako odpowiednio sformatowany plik który przez wybranie numeru można wysłać telefonując na numer faksowy odbiorcy.

Przcież komórka to też telefon i tak samo można przy jej pomocy wybrać numer faksowy.

Czy zna ktoś oprogramowanie na PCta które na przez połaczenie USB z Nokia 6230i mogło by wysyłać faksy?
NP dDrukujemy z do dowolnego edytora tekst przy pomocy drivera drukarki takiego programu, wybieramy w nim numer a on przez połaczoną kablem USB N6230i dzwoni i wysyła faks.

Chce się pozbyć telefonu stacjonarnego bo NTia już nie zmusza klientów do telefonu jak chcą mieć jedynie internet. Jedynie kwestia faksowania mnie trzyma.

Możecie coś doradzić?

Chyba nie przeczytałeś wszystkiego co napisałem. Wykonaj sobie doświadczenie takie: uruchom Skype na komputerze podłączonym do modemu kablowego kablem sieciowym, a nie telefonicznym (brak modemu w kompie), następnie w Skypie spróbuj zadzwonić na jakiś dowolny numer np. swojej komórki, a wtedy połączenie zostanie zrealizowane - tak to działa u mnie - mimo, że nie tykasz aparatu telefonicznego podłączonego do tego samego modemu. Sprawdź i daj znać, co stwierdziłeś.

MyPhoneExplorer 1.7.1
  Free download MyPhoneExplorer 1.7.1 | Pobierz za darmo MyPhoneExplorer 1.7.1

Darmowy program służy do łączenia telefonów komórkowych firmy Sony Ericsson z komputerem. Cechy: program łączy telefon komórkowy Sony Ericsson z komputerem; przenoszenie danych z komputera na telefon; przenoszenie danych z telefonu komórkowego na komputer; aplikacja pozwala na zarządzanie danymi w telefonie komórkowym; połączenie telefonu z komputerem możemy uzyskać za pomocą kabla i bluetooth; prosta obsługa; program jest całkowicie darmowy; aplikacja współpracuje z każdym modelem telefonu komórkowego Sony Ericsson.

Pobierz program MyPhoneExplorer 1.7.1 Kod: http://www.fjsoft.at/files/MyPhoneExplorer_Setup_1.7.1.exe

Dziś rano podczas próby otwarcia pewnej strony wyświetlił mi się taki oto komunikat:

Od: NASK POLSKA
Do: Administratorzy sieci

****** Informacja Poufna *******

UWAGA! NIE ŁĄCZ SIĘ Z INTERNETEM MIĘDZY 23:59 31 MARCA 2007 (GMT) AŻ DO 00:01 2 KWIETNIA 2007 (GMT)

Jak wszyscy wiemy internet jest coraz bardziej wypełniony śmieciami.

Każdego dnia jest tego coraz więcej - spam, nieczynne domeny, stare serwisy ftp,
opuszczone serwisy www, bezpańskie roboty i wędrujące skrypty. Proces czyszczenia
ma jeden cel, dzięki niemu internet będzie szybszy, czystszy i dużo bezpieczniejszy.

W tym roku czyszczenie zaczyna się 31 marca o 23:59 (GMT) i będzie trwać aż
do 00:01 (GMT) drugiego kwietnia.

Podczas tego 24 godzinnego okresu, pięć potężnych robotów stworzonych
przez Google, Microsoft, Amazon oraz superkomputery Pentagonu i CERN,
umieszczonych w różnych miejsca świata zacznie przeczesywać internet
i kasować wszystkie dane, które znajdą.

W celu ochrony swoich cennych danych przed usunuięcie, prosimy o dokonanie
następujących czynności:

1. Odłącz wszystkie terminale i sieci LAN od internetu/

2. Wyłącz wszystkie swoje serwery internetowe albo odłącz kabel
łączący je z internetem.

3. Odłącz wszystkie dyski, pendrivy, mp3 playery oraz dyski przenośne
od jakichkolwiek urządzeń, które mogą mieć styczność z internetem.

4. Unikaj połączenia jakiegokolwiek komputera czy komórki z internetem.

Zdajemy sobie sprawę, jak wielką niewygodę może to sprawić wielu użytkownikom
internetu, bardzo przepraszamy za to. Jednakże jesteśmy pewnie, że wszystkie
te dolegliwości, co nanajmniej wynagrodzone zostaną przez zwiększenie
prędkości i efektywności Internetu, jak tylko zostanie on oczyszczony z internetowego śmiecia.

Dziękujemy za współpracę.

Krystian Silirp Amirp
Dyrektor d/s Utrzymania Sieci NASK
Centrala Naukowo Akademickich Sieci Komputerowych Polska

Administratorzy i inni: Od czasu ostatniego czyszczenia Internetu
ilość użytkowników internetu wzrosła dramatycznie. Prosimy o pomoc
w ostrzeżeniu tak dużej ilości osób, jak tylko się da.

Jeśli możesz, proszę przekaż tą informację swoim współpracownikom,
szefowi oraz administratorowi sieci.

Uwaga, jeśli czytasz ten komunikat to jest prawdopodobnie już za późno... otrzeż znajomych!
Telefonicznie!

Czy ktoś z was też widział coś takiego??
Proszę o komentarz!

Nokia atakuje z drugim telefonem dotykowym. Zabójcą konkurencji w 2009 roku ma być N97 - kolejny przedstawiciel rodziny Nseries.

Fińska Nokia, największy producent telefonów na świecie, nadrabia zaległości na rynku telefonów dotykowych. Dwa miesiące po pierwszej prezentacji telefonu Nokia 5800 XpressMusic, Fiński potentat zapowiedział premierę kolejnego dotykowego modelu - N97.

Nowość łączy w sobie dotykowy ekran o przekątnej 3.5" i pełną klawiaturę QWERTY. - Miejsce po komputerze stacjonarnym i laptopie zajmuje obecnie komputer multimedialny Nokia N97, który jednocześnie mieści się w kieszeni - powiedział Jonas Geust, wiceprezes firmy Nokia odpowiedzialny za urządzenia Nokia Nseries.

Wyświetlacz mobilnego komputera Nokia N97 daje dostęp do najważniejszych osób, informacji i multimediów. Aby skontaktować się z przyjaciółmi oraz użytkownikami serwisów społecznościowych, wystarczy dotknąć ekranu głównego. Ekran 16:9 można w pełni dostosowywać do własnych potrzeb przy użyciu często aktualizowanych widgetów oraz ulubionych witryn internetowych i serwisów społecznościowych. Nokia N97 nada się także do przeglądania internetu, wyświetlania filmów w formacie Flash prosto z sieci oraz gier. Zarówno pełna klawiatura QWERTY, jak i dotykowa metoda wprowadzania tekstu umożliwiają prowadzenie blogów, komunikowanie się poprzez usługi typu "chat" oraz wysyłanie wiadomości SMS oraz e-mail.

Nokia N97 mieści do 48 GB danych, w tym 32 GB w pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować przy użyciu karty microSD do 16GB, aby pomieścić jeszcze więcej muzyki i multimediów. Nokia N97 ma ponadto aparat fotograficzny 5 Mpix z wysokiej jakości obiektywem marki Carl Zeiss, nagrywa wideo w formacie16:9 z jakością DVD. Nokia N97 ma trafić do sprzedaży w pierwszej połowie roku 2009 w szacunkowej cenie detalicznej 550 euro bez podatków i dopłat.

Wraz z N97 Nokia wprowadza koncepcję serwisów społecznościowych opartych o lokalizacje (social location, so-lo). Przy użyciu wbudowanych modułu A-GPS oraz elektronicznego kompasu mobilny komputer Nokia N97 łatwo ustala swoje położenie. Dzięki tym funkcjom otwierają się nowe możliwości automatycznego udostępniania swojego bieżącego położenia wybranym osobom za pośrednictwem serwisów społecznościowych

N97 można zatem nazwać "pełnoprawnym" konkurentem takich telefonów jak HTC Touch Pro oraz Sony Ericsson Xperia X1. Tymczasem walkę na polu komórek muzyczno-multimedialnych będzie w imieniu Nokii prowadził 5800 XpressMusic. Nie jest to z pewnością koniec dotykowych urządzeń autorstwa Finów.


INTERIA.PL/informacje prasowe

Cytat:
napisał(a) GDA Sobota poranek - prywatna wiadomość do Izoldy
Sobota ok południa - telefon od konsultanta, sporządzenie umowy

Dziś (wtorek) ok 16 kurier przywozi box

Połączenie telefoniczne z infolinią (komórka) za pierwszym razem, aktywacja z klawiatury po kilkunastu minutach box już śmigał :)

btw: dziękuję jeszcze raz Izoldzie
I to się nazywa równe traktowanie klientów :), widać konsultant konsultantowi nie równy :), no i jeszcze ten nieszczęsny OPEK, do dzisiaj siedziałem chory w domciu, od jutra i tak nie będzie miał pewnie kto odebrać w godzinach pracy

Ciekawe czy pracują w Wigilię...

    lwtorek 02.12 godzina 10:00 - zamówienie telefonicznellw międzyczasie kilka telefonów z zapytaniem o przesyłkę - zazwyczaj wina spada na kuriera....llCzwartek 11.12 godzina 11:00 przesyłka dalej czeka na kuriera k....llCiekawe co będzie dalej...llNo i na razie nie mogę z żadnego wiarygodnego źródła dowiedzieć się czy ten recorder czeka na mnie (na wysyłkę) czy tylko ja na niego...llCzwartek 11.12 godzina 13:45 - kurier podobno odbiera przesyłkę (czyżby konsultanci mieli w systemie pole: "klient zaczyna tracić cierpliwość - może jednak już wyślemy mu paczkę)llPiątek ok. godziny 10 - numer listu przewozowego nie jest jeszcze dostępny, na infolinii konsultant twierdzi, że kurier dotrze dzisiaj, w sobotę [!!!] lub w poniedziałek - poczekamy zobaczymyllPiątek 13:15 - w systemie 'n' dalej prawdopodobnie nie ma numeru listu przewozowego, ale co najważniejsze paczka dotarła pudełko się zgadza tylko nie mam teraz czasu rozpakować :), kurier okazał się być OK (zadzwonił przed dostawą) - podsumowując n wysyłała 9 dni i parę godzin, kurier dostarczył w mniej niż dobę, ale w sumie i tak jest nieźlellPiątek 15:30 - wreszcie dodzwoniłem się na infolinie, próba aktywacji z automatu nie powiodła się i przełączyło mnie na konsultanta (tylko 20 min) i teraz czekam, i czekam. Nawet drugiego dekodera włączyć nie mogę bo mam tylko dwa kable, no nic może się wreszcie doczekamll Sobota 6:30 - aktywacji dalej nie dostałem, ciekawe dlaczego u mnie musi wszystko dłużej trwać!ll Sobota ok 9:30 - jednak zły numer karty (40 min połączenia z BOK) - mają to naprawić w poniedziałek... no może się uda dzisiaj, oby. Obawiam się, że w poniedziałek będę robił poszukiwania nbox recorderall Sobota ok. południa, wreszcie dostałem aktywację, jednak się udałol

A tak przy okazji dysk nboxa bardziej słychać niż stojący obok komputer (bardzo dobrze wyciszony)

myPhone 6691 Cena - 338 zł Unikalne połączenie interesującego designu z niespotykaną dotąd funkcjonalnością. * obsługa dwóch aktywnych kart SIM * dotykowy wyświetlacz 2,4" * odtwarzacz MP3/MP4 * radio FM * modulator głosu (5 trybów) * obsługa kart pamięci microSD * estetyczna obudowa będąca połączeniem metalu z tworzywami sztucznymi wysokiej jakości Sugerowana przez producenta cena detaliczna: 399 złotych Każdy z nas chciałby choć przez chwilę poczuć się kimś innym. myPhone 6691 pozwala spełnić to marzenie, dzięki unikatowej funkcji modulatora głosu. Wybierając jeden z pięciu profili (głosy: kobiecy, męski, dziecięcy) możesz prowadzić rozmowy, udając całkowicie inną osobę. Ten niezwykły dodatek nie tylko pozwala zrobić żart znajomym, lecz również przydaje się w zastosowaniach biznesowych :-). Możliwości jest tyle, ile użytkowników myPhone?a, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. myPhone 6691 obsługuje dwie aktywne karty SIM, dzięki czemu nie trzeba nosić dwóch telefonów komórkowych. W każdej chwili można zadzwonić lub wysłać MMS-a z dowolnego numeru, ponieważ obydwie karty SIM są cały czas zalogowane do sieci. Wśród licznych funkcji myPhone nie mogło zabraknąć obsługi multimediów. Telefon pozwala na słuchanie muzyki MP3, posiada również radio FM. Model 6691 to również gratka dla miłośników mobilnego wideo ? myPhone obsługuje popularne formaty plików MPEG4, AVI i 3GP. Wbudowana pamięć o rozmiarach 32 MB oraz gniazdo kart pamięci microSD gwarantują, że nie zabraknie miejsca na pliki z ulubionymi utworami i filmami. Multimedia to także możliwość kręcenia własnych nagrań wideo, nie zabrakło ponadto aparatu cyfrowego oraz funkcji webcamu. Po podłączeniu telefonu przez kabel USB do komputera PC, można prowadzić konferencje wideo przez internet. Telefon myPhone 6691 jest nie tylko bogato wyposażony, ale również elegancki i funkcjonalny. Prosta, solidna i wytrzymała obudowa wykonana z metalu spodoba się wszystkim, którzy cenią sobie wysmakowaną klasykę. Wygodę obsługi zapewniają nie tylko intuicyjnie rozmieszczone klawisze, lecz również nowoczesny ekran dotykowy TFT o przekątnej 2,4? i doskonałej rozdzielczości 320 x 240 pikseli. Aplikacjami telefonu można zarządzać z poziomu wyświetlacza za pomocą rysika, wbudowanego w obudowę, lub palca. Bardzo długi czas pracy gwarantuje bateria litowo-jonowa o pojemności 1300 mAh, dzięki której telefon działa aż 8 dni umożliwiając przeprowadzenie 300 minut rozmów bez konieczności ładowania. Mimo tak wielu atutów, zapewniających dostęp do wszystkich najnowszych technologicznych rozwiązań, myPhone 6691 jest stosunkowo lekki (120 g) i poręczny (jego wymiary to 110 x 50 x 15 mm). W menu myPhone 6691 znajdziemy szereg przydatnych na co dzień aplikacji: kalendarz, organizer, przelicznik walut, kalkulator, zegarek, stoper, alarm, gry oraz dyktafon. Osoby, które dużo podróżują, docenią również tryb pracy w samolocie, dzięki któremu nie trzeba wyłączać myPhone 6691 podczas lotu. Zaawansowani użytkownicy powinni zwrócić również uwagę na rozbudowane funkcje książki telefonicznej ? można nie tylko łączyć poszczególne kontakty z różnymi dzwonkami, ale też grupować numery w oddzielne kategorie, np. przyjaciele, praca czy rodzina. Telefon dostępny w dwóch wersjach kolorystycznej - srebrnej i czarnej (zdjęcie dodatkowe). Dane podstawowe Standard GSM 900 / 1800 MHz Wymiary (Wys. x Szer. x Grub.) 111 x 50 x 16 mm Waga 119 g (model czarny), 123 g (model srebrny) Wyświetlacz Kolorowy, 260 tys. kolorów, 2,4", 240 x 320 px Maksymalny czas rozmowy 5 godzin (300 minut) Maksymalny czas czuwania 8 dni (192 godziny) Ilość kontaktów w pamięci telefonu: 500 Standardowa bateria 1300 mAh Karty pamięci microSD Ekran dotykowy Współczynnik SAR (10g) 0,322 W/kg Dwie karty SIM (Dual SIM) Wiadomości SMS MMS Multimedia Radio Obsługa MP3 Obsługa MP4 Formaty dźwięku: MP3, WAV Polifonia Bluetooth 2.0 Gry Aparat 640 x 480 px Formaty obrazów: JPG, GIF, PNG, BMP Video 176 x 144 px Formaty video: MP4, 3GP, AVI WebCam - Kamera internetowa Komunikacja Poł. oczekujące Poł. konferencyjne Funkcje głosowe Wybieranie głosowe Tryb głośnomówiący Modulator głosu 6 trybów Funkcje biznesowe Zegar Stoper Alarm Kalkulator Konwerter jednostek Przelicznik walut Organizer Kalendarz Inne funkcje Vibra Czytnik ebook Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z MirqsGSM.sklepna5.pl